Hakkımızda -

2053 Dijital'e
Hoş
Geldiniz !

Fiziksel dünyaya pekde benzemeyen bu alana hoş geldiniz. Gözle göremediğiniz ama takip edebildiğiniz yeni müşteriler az ilerde, çokda uzak değiller.

Fiziksel ticari hayatta dükkan kiralamak için ana caddeler, insanların sık yürüdüğü sokaklar kıymetlidir. Oraya açılan bir dükkan kısa sürede bilinir olur. Maliyeti yüksek bir çözümdür. 

Ya internetin sokakları, caddeleri ? Buralarda yatırım yapmak çok ucuzken bilinir olmak emek isteyen bir sonuçtur. Tabelanız (alanadı=domain) ve kiralık yeriniz (sunucu=hosting) ile kurduğunuz işletmeye dijital pazarlama yaparak, yaptırarak günden güne bilinir olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilinir olmak ne getirir sorusunun cevabı ise malumdur. Daha fazla iş, daha fazla çevre, daha fazla kazanç ve hakeza.

Fiziksel dükkanınız kepenk kapatsa bile sanal dükkanınız 7/24/365 açık kalacağından yeni işler almanız giderek kolaylaşır.

 

2053 Dijital olarak küçük ve orta düzey işletmelere, kobilere bu alanda kendilerini öne çıkarmaları için çalışmalar yapmaktayız.

Alan adı belirlemekten logo fikirlerine, sunucu hizmetinden web site tasarımına temel başlangıç desteği sağlamaktayız. Website yayın hayatına başladıktan sonra markayı bilinir kılmak için özellikle arama motoru optimizasyonu (seo) konusunda 8 yılı aşkın tecrübelerimizle özellikle Google aramalarında firmaya daha fazla trafik çekerek yeni müşteriler ve satışlar kazandırıyoruz.

Amacımız kaliteli hizmeti ahlaklı bir şekilde vermek, güven duyulan bir firma olmak ve sürdürülebilir başarıyı devam ettirmektir.

Referanslarımıza göz atarak hizmet verdiğimiz firmaları görebilirsiniz.